Nasıl Fonlanır?

DÜŞLERİM GERÇEKLEŞİYOR NASIL FONLANIR?

Gençtur proje yazarak, Genç Tatil program bütçesinden kaynak desteği sağlayarak,  Afacan Gençlik Evi’nde düzenlenen gönüllü çalışma kamplarından çıkan zeytin, tarhana ve salça gibi ürünleri satarak “Düşlerim Gerçekleşiyor” projesi için fon oluşturmaya çalışmaktadır.

Gençtur oluşturduğu bu fonlarla “Düşlerim Gerçekleşiyor” projesinin eğitim ve lider kadrosunun konaklama masraflarını ve proje sırasındaki malzeme masraflarını karşılamaktadır.

Projeye katılan kurumlardan gruplarında bulunan çocuk ve kurum görevlilerinin yol ve konaklama masraflarını karşılamaları beklenir.

2018 yılı  “Düşlerim Gerçekleşiyor” projesi için Afacan Gençlik Evi’ne ödenecek konaklama katkı payı kişi başı 540 TL’dir.  Kampa katılan tüm çocuk ve kurum görevlileri için bu ödeme yapılmalıdır.

Ödenen katkı Afacan Gençlik Evin’de  6 gün tam pansiyon konaklamayı  karşılamaktadır.

Yukarıda da belirtildiği gibi projeye katılacak olan kurumlar Afacan Gençlik Evi’ne ulaşımı da karşılamak durumundadırlar.

Çok sık olmasa da oluşturduğumuz fonun imkan vermesi halinde katkı payı ödeme imkanı olmayan grupların da katkı paylarına destek vermekteyiz.  Dolayısıyla katkı payı ödeme imkanınınız olmasa bile bizimle bağlantıya geçebilirsiniz fonlarımızın müsait olması durumunda sizlere destek verebiliriz.  Tabii bunun hemen o yıl değil ileriki yıllarda gerçekleşme imkanı olacağını unutmayın.